| Fiziki emläk | |
| Sistema | Android |
| RAM | 512MB |
| ROM | 4GB |
| Öň panel | Plastik |
| Elektrik üpjünçiligi | PoE (802.3af) ýa-da DC12V/2A |
| Garaşma güýji | 3W |
| Nominal güýç | 10W |
| Kamera | 0.3MP, CMOS |
| Gurnama | Stol üstünde |
| Ölçeg | 303 x 195 x 35mm |
| Iş temperaturasy | -10℃ - +55℃ |
| Saklama temperaturasy | -40℃ - +70℃ |
| Iş çyglylygy | 10%-90% (kondensasiýasyz) |
| Görkez | |
| Görkez | 10.1 dýuýmlyk TFT LCD ekran |
| Ekran | Kapasitiw sensor ekran |
| Çözgüt | 1024 x 600 |
| Audio we wideo | |
| Ses kodek | G.711 |
| Wideo kodek | H.264 |
| Tor ulgamy | |
| Protokol | SIP, UDP, TCP, RTP, RTSP, NTP, DNS, HTTP, DHCP, IPV4, ARP, ICMP |
| Port | |
| SD kart porty | 1 |
| Ethernet porty | 1 x RJ45, 10/100 Mbps uýgunlaşýan |
Maglumatlar sahypasy 904M-S3.pdf








