| Физик милек | |
| Система | Android |
| Оператив хәтер | 512 МБ |
| ROM | 4 ГБ |
| Алгы панель | Пластик |
| Электр белән тәэмин итү | PoE (802.3af) яки DC12V/2A |
| Көтү режимындагы көч | 3W |
| Номиналь куәт | 10 Вт |
| Камера | 0.3 МП, CMOS |
| Урнаштыру | Өстәл |
| Үлчәм | 303 x 195 x 35 мм |
| Эш температурасы | -10℃ - +55℃ |
| Саклау температурасы | -40℃ - +70℃ |
| Эш дымлылыгы | 10%-90% (конденсацияләнми) |
| Дисплей | |
| Дисплей | 10,1 дюймлы TFT LCD экран |
| Экран | Сыйдырышлы сенсорлы экран |
| Чишелеш | 1024 x 600 |
| Аудио һәм видео | |
| Аудио кодек | G.711 |
| Видео кодек | H.264 |
| Челтәр | |
| Протокол | SIP, UDP, TCP, RTP, RTSP, NTP, DNS, HTTP, DHCP, IPV4, ARP, ICMP |
| Порт | |
| SD карта порты | 1 |
| Ethernet порты | 1 x RJ45, 10/100 Мбит/с адаптив |
904M-S3.pdf мәгълүмат таблицасы








