| Физик милек | |
| Система | Linux |
| Үзәк процессор | 1 ГГц, ARM Cortex-A7 |
| SDRAM | 128 МБ |
| Ялтырау | 64M DDR2 |
| Продукция зурлыгы | 145x92x25(мм) |
| Көч | DC12V |
| Көтү режимындагы көч | 1,5 Вт |
| Номиналь куәт | 3W |
| RFID карта уку җайланмасы | IC/ID (Өстәмә), 20,000 данә |
| Төймә | Кагылу |
| Температура | -40℃ - +70℃ |
| Дымлылык | 20%-93% |
| Аудио һәм видео | |
| Аудио кодек | G.711 |
| Видео кодек | H.264 |
| Камера | CMOS 2M пиксель (ихтыярый) |
| Видео чишелеше | 1280×720p |
| LED төнге күрү | Әйе |
| Челтәр | |
| Ethernet | 10М/100Мбит/с, RJ-45 |
| Протокол | TCP/IP, SIP |
| Интерфейс | |
| Ачкычны ачу схемасы | Әйе (Бикләү өчен максималь 1А токка чыдам) |
| Чыгу төймәсе | Әйе |
| RS485 | Әйе |
| Ишек Магнит | Әйе |
904M-S3.pdf мәгълүмат таблицасы





