Спецификация
Йөкләү
| Физик милек |
| Система | Android |
| Оператив хәтер | 2 ГБ |
| ROM | 8 ГБ |
| Алгы панель | Алюминий |
| Электр белән тәэмин итү | DC12V/2A яки PoE (Тышкы PoE) |
| Көтү режимындагы көч | 5 Вт |
| Номиналь куәт | 25 Вт |
| Камера | 2 МП, CMOS |
| Инфракызыл сенсор | Ярдәм |
| Ишеккә керү | Йөз, IC картасы (13.56MHz), PIN-код, NFC |
| IP рейтингы | IP65 |
| Урнаштыру | Өслеккә урнаштыру |
| Үлчәм | 227 x 122 x 20 мм |
| Эш температурасы | -40℃ - +55℃ |
| Саклау температурасы | -40℃ - +70℃ |
| Эш дымлылыгы | 10%-90% (конденсацияләнми) |
| Дисплей |
| Дисплей | 7 дюймлы TFT LCD экран |
| Экран | 7 дюймлы сыйдырышлы сенсорлы экран |
| Чишелеш | 1024 x 600 |
| Аудио һәм видео |
| Аудио кодек | G.711 |
| Видео кодек | H.264 |
| Видео чишелеше | 1920 x 1080 кадәр |
| Карау почмагы | 100°(D) |
| Яктылык компенсациясе | ак LED яктырткыч |
| Челтәр |
| Протокол | SIP, UDP, TCP, RTP, RTSP, NTP, DNS, HTTP, DHCP, IPV4, ARP, ICMP |
| Порт |
| Виганд порты | Ярдәм |
| Ethernet порты | 1 x RJ45, 10/100 Мбит/с адаптив |
| RS485 порты | 1 |
| Реле чыгу | 1 |
| Чыгу төймәсе | 1 |
| Ишек Магнит | 1 |
-
904M-S3.pdf мәгълүмат таблицасы Йөкләү