| Физик милек | |
| Система | Linux |
| Оператив хәтер | 64 МБ |
| ROM | 128 МБ |
| Алгы панель | Пластик |
| Электр белән тәэмин итү | Ике чыбыклы электр белән тәэмин итү |
| Көтү режимындагы көч | 1,5 Вт |
| Номиналь куәт | 9 Вт |
| Урнаштыру | Өслеккә урнаштыру |
| Үлчәм | 221.4 x 151.4 x 16.5 мм |
| Эш температурасы | -10℃ - +55℃ |
| Саклау температурасы | -40℃ - +70℃ |
| Эш дымлылыгы | 10%-90% (конденсацияләнми) |
| Дисплей | |
| Дисплей | 7 дюймлы TFT LCD экран |
| Экран | Сыйдырышлы сенсорлы экран |
| Чишелеш | 800 x 480 |
| Аудио һәм видео | |
| Аудио кодек | G.711 |
| Видео кодек | H.264 |
| Челтәр | |
| Протокол | SIP, UDP, TCP, RTP, RTSP, NTP, DNS, HTTP, DHCP, IPV4, ARP, ICMP |
| Порт | |
| Ethernet порты | 2 чыбыклы порт |
| RS485 порты | 1 |
| Чыгару көченә | 1 (12В/100мА) |
| Ишек кыңгыравы кертү | 8 (теләсә нинди сигнализация керү портын кулланыгыз) |
| Сигнализация кертү | 8 |
904M-S3.pdf мәгълүмат таблицасы








