| Fiziki emläk | |
| Sistema | Linux |
| RAM | 64MB |
| ROM | 128MB |
| Öň panel | Plastik |
| Elektrik üpjünçiligi | Iki simli üpjünçilik |
| Garaşma güýji | 1.5W |
| Nominal güýç | 9W |
| Gurnama | Ýüze montaj |
| Ölçeg | 221.4 x 151.4 x 16.5mm |
| Iş temperaturasy | -10℃ - +55℃ |
| Saklama temperaturasy | -40℃ - +70℃ |
| Iş çyglylygy | 10%-90% (kondensasiýasyz) |
| Görkez | |
| Görkez | 7 dýuýmlyk TFT LCD ekran |
| Ekran | Kapasitiw sensor ekran |
| Çözgüt | 800 x 480 |
| Audio we wideo | |
| Ses kodek | G.711 |
| Wideo kodek | H.264 |
| Tor ulgamy | |
| Protokol | SIP, UDP, TCP, RTP, RTSP, NTP, DNS, HTTP, DHCP, IPV4, ARP, ICMP |
| Port | |
| Ethernet porty | 2 simli port |
| RS485 porty | 1 |
| Çykyş güýji | 1 (12V/100mA) |
| Gapy jaňyny girizmek | 8 (islendik signal giriş portuny ulanyň) |
| Signal girişi | 8 |
Maglumatlar sahypasy 904M-S3.pdf








