| S212 ишек станциясенең физик үзенчәлеге | |
| Система | Linux |
| Оператив хәтер | 64 МБ |
| ROM | 128 МБ |
| Алгы панель | Алюминий |
| Электр белән тәэмин итү | PoE (802.3af) яки DC 12V/2A |
| Камера | 2 МП, CMOS |
| Видео чишелеше | 1280 x 720 |
| Карау почмагы | 110°(биеклек) / 60°(көчлек) / 125°(көньяк) |
| Ишеккә керү | IC (13.56MHz) һәм ID (125kHz) картасы, APP |
| IP рейтингы | IP65 |
| Урнаштыру | Өслеккә урнаштыру |
| Үлчәм | 168 x 88 x 34 mm |
| Эш температурасы | -40℃ - +55℃ |
| Саклау температурасы | -40℃ - +70℃ |
| Эш дымлылыгы | 10%-90% (конденсацияләнми) |
| E216 эчке мониторының физик үзенчәлекләре | |
| Система | Linux |
| Дисплей | 7 дюймлы TFT LCD экран |
| Экран | Сыйдырышлы сенсорлы экран |
| Чишелеш | 1024 x 600 |
| Оператив хәтер | 64 МБ |
| ROM | 128 МБ |
| Алгы панель | Пластик |
| Электр белән тәэмин итү | PoE (802.3af) яки DC 12V/2A |
| Урнаштыру | Өслеккә урнаштыру/Өстәл |
| Үлчәм | 195 x 130 x 14,5 мм |
| Эш температурасы | -10℃ - +55℃ |
| Саклау температурасы | -40℃ - +70℃ |
| Эш дымлылыгы | 10%-90% (конденсацияләнми) |
| Аудио һәм видео | |
| Аудио кодек | G.711 |
| Видео кодек | H.264 |
| Яктылык компенсациясе | ак LED яктырткыч |
| Челтәр | |
| Протокол | SIP, UDP, TCP, RTP, RTSP, NTP, DNS, HTTP, DHCP, IPV4, ARP, ICMP |
| S212 порты | |
| Ethernet | 1 x RJ45, 10/100 Мбит/с адаптив |
| RS485 | 1 |
| Реле чыгу | 2 |
| Башлап җибәрү төймәсе | 1 |
| Керү | 2 |
| E216 порты | |
| Ethernet | 1 x RJ45, 10/100 Мбит/с адаптив |
| RS485 | 1 |
| Ишек кыңгыравы кертү | 8 |
| Сигнализация кертү | 8 |
904M-S3.pdf мәгълүмат таблицасы








