| Физик милек | |
| Система | Linux |
| Алгы панель | Пластик |
| Электр белән тәэмин итү | PoE (802.3af) яки DC12V/2A |
| Көтү режимындагы көч | 1,5 Вт |
| Номиналь куәт | 6 Вт |
| Wi-Fi | IEEE802.11 b/g/n,@2.4GHz (Өстәмә) |
| Урнаштыру | Өслеккә урнаштыру |
| Үлчәм | 184 x 100 x 28 мм; 184 x 158.4 x 37.4 мм (Телефон белән) |
| Эш температурасы | -10℃ - +55℃ |
| Саклау температурасы | -40℃ - +70℃ |
| Эш дымлылыгы | 10%-90% (конденсацияләнми) |
| Аудио | |
| Аудио кодек | G.711 |
| Челтәр | |
| Протокол | SIP, UDP, TCP, RTP, RTSP, NTP, DNS, HTTP, DHCP, IPV4, ARP, ICMP |
| Порт | |
| Ethernet порты | 1 x RJ45, 10/100 Мбит/с адаптив |
| RS485 порты | 1 |
| Чыгару көченә | 1 (12В/100мА) |
| Ишек кыңгыравы кертү | 8 (теләсә нинди сигнализация керү портын кулланыгыз) |
| Сигнализация кертү | 8 |
904M-S3.pdf мәгълүмат таблицасы







