| Vetitë fizike të stacionit të derës C112 (4WIRE) | |
| Materiali | Plastikë |
| Furnizim me energji elektrike | Mundësuar nga Monitori i Brendshëm |
| Kamera | Lente me kënd të gjerë 720P |
| Këndi i shikimit | 100°(L) / 50°(V) / 120°(Th) |
| Instalimi | Montim Sipërfaqësor |
| Dimension | 130 x 50 x 28.4 mm |
| Temperatura e punës | -10℃ - +55℃ |
| Temperatura e ruajtjes | -40℃ - +70℃ |
| Lagështia e punës | 10%-90% (pa kondensim) |
| Vetitë fizike të monitorit të brendshëm E216A (4 tel) | |
| Sistemi | Linux |
| Shfaq | TFT LCD 7 inç |
| Ekran | Ekran me prekje kapacitive |
| Rezolucioni | 1024 x 600 |
| Materiali | Plastikë |
| Furnizim me energji elektrike | POE ose DC 12V |
| Wi-Fi | 2.4G, 802.11b/g/n* (Opsionale) |
| Instalimi | Montim Sipërfaqësor |
| Dimension | 195 x 130 x 17 mm |
| Temperatura e punës | -10℃ - +55℃ |
| Temperatura e ruajtjes | -10℃ - +60℃ |
| Lagështia e punës | 10%-90% (pa kondensim) |
| Audio dhe Video | |
| Kodek audio | G.711 |
| Kodek Videoje | H.264 |
| Kompensimi i Dritës | Dritë e bardhë LED |
| Porti iC112 (4 TELA) | |
| Portë me 4 tela | 1 |
| Rele Dalje | 1 (PA COM NC) |
| Porti iE216A (4 TELA) | |
| Sloti i Kartës TF | 1 |
| Porta e Hyrjes së Alarmit | 4 |
| Dalja e alarmit | 1 |
| Dalja e Relesë | 1, PA KOHË |
| Portë me 4 tela | 1 për Stacionin e Derës |
Fleta e të Dhënave 904M-S3.pdf







