| Fiziki emläk | |
| Aragatnaşyk | ZigBee 3.0 |
| Ýük | 1000W |
| Giriş güýji | 100~240 AC 50/60Hz |
| Garaşma güýji | ≤0.5W |
| Dolandyryş kanaly | 2 CH |
| Ölçeg | 86 x 86 x 37.5 mm (esasy bilen) |
| Ýaşaýyş sikli | 50,000 gezek |
| Iş temperaturasy | -10℃ - +45℃ |
| Iş çyglylygy | <90% |
| Fiziki emläk | |
| Aragatnaşyk | ZigBee 3.0 |
| Ýük | 1000W |
| Giriş güýji | 100~240 AC 50/60Hz |
| Garaşma güýji | ≤0.5W |
| Dolandyryş kanaly | 2 CH |
| Ölçeg | 86 x 86 x 37.5 mm (esasy bilen) |
| Ýaşaýyş sikli | 50,000 gezek |
| Iş temperaturasy | -10℃ - +45℃ |
| Iş çyglylygy | <90% |