| DC200 gapy kamerasynyň fiziki häsiýeti | |
| Panel | Plastik |
| Reňk | Kümüş |
| Ýalpyldawuk | 64MB |
| Düwme | Mehaniki |
| Elektrik üpjünçiligi | DC 12V ýa-da 2 * Batareýa (C ölçegli) |
| IP reýtingi | IP65 |
| LED | 6 sany |
| Kamera | 0.3MP |
| Gurnama | Ýüze montaj |
| Ölçeg | 160 x 86 x 55 mm |
| Iş temperaturasy | -10℃ - +55℃ |
| Saklama temperaturasy | -10℃ - +70℃ |
| Iş çyglylygy | 10%-90% (kondensasiýasyz) |
| Içerki Monitor DM30-yň Fiziki Aýratynlygy | |
| Panel | Plastik |
| Reňk | Ak |
| Ýalpyldawuk | 64MB |
| Düwme | 9 mehaniki düwme |
| Güýç | Gaýtadan zarýadlanýan litium batareýasy (1100mAh) |
| Gurnama | Stol üstünde |
| Köp dilli | 10 (Iňlis, Nederlend, Polski, Doýç, Fransça, Italiano, Español, Português, Русский, Türk) |
| Telefonyň ölçegi | 172 x 51 x 19.5 mm |
| Zarýad beriji bazasynyň ölçegi | 123.5 x 119 x 37.5 mm |
| Iş temperaturasy | -10℃ - +55℃ |
| Saklama temperaturasy | -10℃ - +70℃ |
| Iş çyglylygy | 10%-90% (kondensasiýasyz) |
| Ekran | 2.4 dýuýmlyk TFT LCD ekran |
| Çözgüt | 320 x 240 |
| Audio we wideo | |
| Ses kodek | G.711a |
| Wideo kodek | H.264 |
| DC200 wideo çözgüdi | 640 x 480 |
| DC200-iň görüş burçy | 105° |
| Surat | 100 sany |
| Transmissiýa | |
| Geçiriş ýygylyk diapazony | 2.4GHz-2.4835GHz |
| Maglumat tizligi | 2.0 Mbps |
| Modulýasiýa görnüşi | GFSK |
| Geçiriş aralygy (açyk meýdanda) | 400m |
Maglumat kagyzy 904M-S3.pdf








