| DC200 ئىشىك كامېراسىنىڭ فىزىكىلىق خۇسۇسىيىتى | |
| تاختا | پلاستىك |
| رەڭ | كۈمۈش |
| چاقماق | 64MB |
| تۈگمە | مېخانىكىلىق |
| توك بىلەن تەمىنلەش | DC 12V ياكى 2* باتارېيە (C چوڭلۇقىدا) |
| IP دەرىجىسى | IP65 |
| LED | 6 دانە |
| كامېرا | 0.3MP |
| ئورنىتىش | يۈزە ئورنىتىش |
| ئۆلچەم | 160 x 86 x 55 مىللىمېتىر |
| ئىشلەش تېمپېراتۇرىسى | -10℃ - +55℃ |
| ساقلاش تېمپېراتۇرىسى | -10℃ - +70℃ |
| ئىش ھاۋاسىنىڭ نەملىكى | 10%-90% (قويۇقسىز) |
| ئۆي ئىچىدىكى مونىتور DM30 نىڭ فىزىكىلىق خۇسۇسىيىتى | |
| تاختا | پلاستىك |
| رەڭ | ئاق |
| چاقماق | 64MB |
| تۈگمە | 9 مېخانىكىلىق كۇنۇپكا |
| كۈچ | قايتا قۇۋۋەتلەنگىلى بولىدىغان لىتىي باتارېيەسى (1100mAh) |
| ئورنىتىش | ئۈستەل يۈزى |
| كۆپ تىللىق | 10. |
| قول تېلېفونىنىڭ ئۆلچىمى | 172 x 51 x 19.5 مىللىمېتىر |
| زەرەتلىگۈچ ئاساسىنىڭ ئۆلچىمى | 123.5 x 119 x 37.5 مىللىمېتىر |
| ئىشلەش تېمپېراتۇرىسى | -10℃ - +55℃ |
| ساقلاش تېمپېراتۇرىسى | -10℃ - +70℃ |
| ئىش ھاۋاسىنىڭ نەملىكى | 10%-90% (قويۇقسىز) |
| ئېكران | 2.4 دىيۇملۇق TFT LCD ئېكران |
| قارار | 320 x 240 |
| ئاۋاز ۋە سىن | |
| ئاۋاز كودېكى | G.711a |
| ۋىدېئو كودلىغۇچ | H.264 |
| DC200 نىڭ ۋىدېئو ئېنىقلىقى | 640 x 480 |
| DC200 نىڭ كۆرۈش بۇلۇڭى | 105° |
| سۈرەت | 100 دانە |
| يەتكۈزۈش | |
| تارقىتىش چاستوتا دائىرىسى | 2.4GHz-2.4835GHz |
| سانلىق مەلۇمات سۈرئىتى | 2.0 Mbps |
| مودۇلياتسىيە تىپى | GFSK |
| يەتكۈزۈش ئارىلىقى (ئوچۇق رايوندا) | 400 مېتىر |
سانلىق مەلۇمات جەدۋىلى 904M-S3.pdf








