ئۆلچەم
| فىزىكىلىق مۈلۈك |
| سىستېما | لىنۇكىس |
| مەركىزى بىر تەرەپ قىلغۇچ | 1GHz، ARM Cortex-A7 |
| SDRAM | 64M DDR2 |
| چاقماق | 128MB |
| ئېكران | 4.3 دىيۇملۇق LCD ئېكران، 480x272 |
| كۈچ | DC12V/POE (تاللاشچان) |
| كۈتۈش ھالىتىدىكى توك | 1.5W |
| باھالانغان قۇۋۋەت | 9W |
| كارتا ئوقۇغۇچ | IC/ID (تاللاشچان) كارتىسى، 20،000 دانە |
| تۈگمە | مېخانىكىلىق كۇنۇپكا/سېزىمچان كۇنۇپكا (تاللاشچان) |
| تېمپېراتۇرا | -40℃ - +70℃ |
| نەملىك | 20%-93% |
| IP سىنىپى | IP65 |
| ئاۋاز ۋە سىن |
| ئاۋاز كودېكى | G.711 |
| ۋىدېئو كودلىغۇچ | H.264 |
| كامېرا | CMOS 2M پىكسېل |
| ۋىدېئو ئېنىقلىقى | 1280×720p |
| LED كېچىلىك كۆرۈش | ھەئە |
| تور |
| ئېتېرنېت | 10M/100Mbps، RJ-45 |
| كېلىشىم | TCP/IP، SIP |
| ئارايۈز |
| قۇلۇپ ئېچىش توك يولى | ھەئە (ئەڭ يۇقىرى 3.5A توك) |
| چىقىش كۇنۇپكىسى | ھەئە |
| RS485 | ھەئە |
| ئىشىك ماگنىتلىق | ھەئە |
-
سانلىق مەلۇمات جەدۋىلى 280D-B9.pdf
چۈشۈرۈش
-
سانلىق مەلۇمات جەدۋىلى 904M-S3.pdf چۈشۈرۈش