ସ୍ପେକ୍
| ଭୌତିକ ସମ୍ପତ୍ତି |
| ସିଷ୍ଟମ୍ | ଲିନକ୍ସ |
| ସିପିୟୁ | 1GHz, ARM କର୍ଟେକ୍ସ-A7 |
| ଏସଡିରାମ | ୬୪ଏମ୍ ଡିଡିଆର୨ |
| ଫ୍ଲାସ୍ | ୧୨୮ଏମ୍ବି |
| ସ୍କ୍ରିନ୍ | ୪.୩ ଇଞ୍ଚ LCD, ୪୮୦x୨୭୨ |
| ଶକ୍ତି | DC12V/POE(ଇଚ୍ଛାଧୀନ) |
| ଷ୍ଟାଣ୍ଡବାଏ ପାୱାର | ୧.୫ୱାଟ |
| ମୂଲ୍ୟାଙ୍କିତ ଶକ୍ତି | ୯ୱାଟ୍ |
| କାର୍ଡ ରିଡର୍ | IC/ID(ଇଚ୍ଛାଧୀନ) କାର୍ଡ, 20,000 ପିସି |
| ବଟନ୍ | ଯାନ୍ତ୍ରିକ ବଟନ୍/ସ୍ପର୍ଶ ବଟନ୍ (ଇଚ୍ଛାଧୀନ) |
| ତାପମାତ୍ରା | -୪୦ ℃ - +୭୦ ℃ |
| ଆର୍ଦ୍ରତା | ୨୦%-୯୩% |
| IP ଶ୍ରେଣୀ | ଆଇପି୬୫ |
| ଅଡିଓ ଏବଂ ଭିଡିଓ |
| ଅଡିଓ କୋଡେକ୍ | ଜି.୭୧୧ |
| ଭିଡିଓ କୋଡେକ୍ | ଏଚ୍.୨୬୪ |
| କ୍ୟାମେରା | CMOS 2M ପିକ୍ସେଲ |
| ଭିଡିଓ ରିଜୋଲ୍ୟୁସନ୍ | ୧୨୮୦×୭୨୦ପିସି |
| LED ନାଇଟ୍ ଭିଜନ୍ | ହଁ |
| ନେଟୱାର୍କ |
| ଇଥରନେଟ୍ | ୧୦ଏମ୍/୧୦୦ଏମ୍ବିପିଏସ୍, ଆରଜେ-୪୫ |
| ପ୍ରୋଟୋକଲ୍ | TCP/IP, SIP |
| ଇଣ୍ଟରଫେସ୍ |
| ସର୍କିଟ୍ ଅନଲକ୍ କରନ୍ତୁ | ହଁ (ସର୍ବାଧିକ 3.5A କରେଣ୍ଟ) |
| ପ୍ରସ୍ଥାନ ବଟନ୍ | ହଁ |
| ଆରଏସ୪୮୫ | ହଁ |
| ଚୁମ୍ବକୀୟ ଦ୍ୱାର | ହଁ |
-
ଡାଟାସିଟ୍ 280D-B9.pdf
ଡାଉନଲୋଡ୍ କରନ୍ତୁ
-
ଡାଟାସିଟ୍ 904M-S3.pdf ଡାଉନଲୋଡ୍ କରନ୍ତୁ