| ଦ୍ୱାର ଷ୍ଟେସନ S213K ର ଭୌତିକ ଗୁଣଧର୍ମ | |
| ସିଷ୍ଟମ୍ | ଲିନକ୍ସ |
| ରାମ୍ | ୬୪ଏମ୍ବି |
| ଆର.ଓ.ଏମ୍. | ୧୨୮ଏମ୍ବି |
| ସମ୍ମୁଖ ପ୍ୟାନେଲ୍ | ଆଲୁମିନିୟମ୍ |
| ବିଦ୍ୟୁତ୍ ଯୋଗାଣ | PoE (802.3af) କିମ୍ବା DC 12V/2A |
| କ୍ୟାମେରା | 2MP, CMOS |
| ଭିଡିଓ ରିଜୋଲ୍ୟୁସନ୍ | ୧୨୮୦ x ୭୨୦ |
| ଦେଖିବା କୋଣ | ୧୧୦°(H) / ୬୦°(V) / ୧୨୫°(D) |
| ଦ୍ୱାର ପ୍ରବେଶ | IC (13.56MHz) ଏବଂ ID (125kHz) କାର୍ଡ, PIN କୋଡ୍, QR କୋଡ୍, ଟେମ୍ପ କୀ |
| IP/IK ମୂଲ୍ୟାଙ୍କନ | ଆଇପି୬୫/ଆଇକେ୦୭ |
| ସଂସ୍ଥାପନ | ପୃଷ୍ଠ ସ୍ଥାପନ |
| ପରିସର | ୧୮୮ x ୮୮ x ୩୪ mm |
| କାର୍ଯ୍ୟଶୀଳ ତାପମାତ୍ରା | -୪୦℃ - +୫୫℃ |
| ଷ୍ଟୋରେଜ୍ ତାପମାତ୍ରା | -୪୦ ℃ - +୭୦ ℃ |
| କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷମ ଆର୍ଦ୍ରତା | ୧୦%-୯୦% (ଘନନଶୀଳ) |
| S213K ର ବନ୍ଦର | |
| ଇଥରନେଟ୍ | ୧ x RJ45, ୧୦/୧୦୦ Mbps ଆଡେପ୍ଟିଭ୍ |
| ଆରଏସ୪୮୫ | ୧ |
| ରିଲେ ଆଉଟ୍ | ୨ |
| ରିସେଟ୍ ବଟନ୍ | ୧ |
| ଇନପୁଟ୍ | ୨ |
| ଘର ଭିତର ମନିଟର E217 ର ଭୌତିକ ଗୁଣଧର୍ମ | |
| ସିଷ୍ଟମ୍ | ଲିନକ୍ସ |
| ପ୍ରଦର୍ଶନ କରନ୍ତୁ | ୭-ଇଞ୍ଚ TFT LCD |
| ସ୍କ୍ରିନ୍ | କ୍ୟାପାସିଟିଭ୍ ଟଚ୍ ସ୍କ୍ରିନ୍ |
| ରିଜୋଲ୍ୟୁସନ୍ | ୧୦୨୪ x ୬୦୦ |
| ରାମ୍ | ୧୨୮ଏମ୍ବି |
| ଆର.ଓ.ଏମ୍. | ୧୨୮ଏମ୍ବି |
| ସମ୍ମୁଖ ପ୍ୟାନେଲ୍ | ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ୍ |
| ବିଦ୍ୟୁତ୍ ଯୋଗାଣ | PoE (802.3af) କିମ୍ବା DC 12V/2A |
| ସଂସ୍ଥାପନ | ପୃଷ୍ଠ ସ୍ଥାପନ/ଡେସ୍କଟପ୍ |
| ପରିସର | ୧୯୫ x ୧୩୦ x ୨୧ ମିମି |
| କାର୍ଯ୍ୟଶୀଳ ତାପମାତ୍ରା | -୧୦℃ - +୫୫℃ |
| ଷ୍ଟୋରେଜ୍ ତାପମାତ୍ରା | -୪୦ ℃ - +୭୦ ℃ |
| କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷମ ଆର୍ଦ୍ରତା | ୧୦%-୯୦% (ଘନନଶୀଳ) |
| E217 ବନ୍ଦର | |
| ଇଥରନେଟ୍ | ୧ x RJ45, ୧୦/୧୦୦ Mbps ଆଡେପ୍ଟିଭ୍ |
| ଆରଏସ୪୮୫ | ୧ |
| ଡୋରବେଲ୍ ଇନପୁଟ୍ | ୮ (ଯେକୌଣସି ଆଲାର୍ମ ଇନପୁଟ୍ ପୋର୍ଟ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ) |
| ଆଲାର୍ମ ଇନପୁଟ୍ | 8 |
| ଅଡିଓ ଏବଂ ଭିଡିଓ | |
| ଅଡିଓ କୋଡେକ୍ | ଜି.୭୧୧ |
| ଭିଡିଓ କୋଡେକ୍ | ଏଚ୍.୨୬୪ |
| ହାଲୁକା କ୍ଷତିପୂରଣ | ଧଳା LED ଆଲୋକ |
| ନେଟୱାର୍କିଂ | |
| ପ୍ରୋଟୋକଲ୍ | ଅନଭିଫ୍,SIP, UDP, TCP, RTP, RTSP, NTP, DNS, HTTP, DHCP, IPV4, ARP, ICMP |
| ବୈକଳ୍ପିକ PoE ସ୍ୱିଚ୍ | |
| ପୋର୍ଟ (1-4) | ୧୦/୧୦୦ Mbps PoE ପୋର୍ଟଗୁଡ଼ିକ |
| ପୋର୍ଟ (5-6) | ୧୦/୧୦୦ Mbps ଅପଲିଙ୍କ ପୋର୍ଟ |
| POE ମାନକ | IEEE802. 3ଆଫ୍/ଆଡେ |
| ପାୱାର ଇନପୁଟ୍ | ଏସି ୧୦୦-୨୪୦ଭି ୫୦/୬୦ହର୍ଜ |
| ପାୱାର ଆଉଟପୁଟ୍ | ଡିସି ୫୨ଭି୧.୨୫ଏ |
| କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷମ ତାପମାତ୍ରା | ୦℃ - +୪୦℃ |
| ଷ୍ଟୋରେଜ୍ ତାପମାତ୍ରା | -୪୦ ℃ - +୭୦ ℃ |
| ଷ୍ଟୋରେଜ୍ ଆର୍ଦ୍ରତା | ୧୦%-୯୦% (ଘନନଶୀଳ) |
| ପରିସର | ୨୦୦ x ୧୧୮ x ୪୪ ମିମି |
ଡାଟାସିଟ୍ 904M-S3.pdf













