| ئىشىك پونكىتى S213K نىڭ فىزىكىلىق خۇسۇسىيىتى | |
| سىستېما | لىنۇكىس |
| RAM | 64MB |
| ROM | 128MB |
| ئالدى تاختا | ئاليۇمىن |
| توك بىلەن تەمىنلەش | PoE (802.3af) ياكى DC 12V/2A |
| كامېرا | 2MP، CMOS |
| ۋىدېئو ئېنىقلىقى | 1280 x 720 |
| كۆرۈش بۇلۇڭى | 110°(يۇقىرى دىئامېتىر) / 60°(V) / 125°(D) |
| ئىشىك كىرىش ئېغىزى | IC (13.56MHz) ۋە ID (125kHz) كارتىسى، PIN كودى، QR كودى، ۋاقىتلىق ئاچقۇچ |
| IP/IK دەرىجىسى | IP65/IK07 |
| ئورنىتىش | يۈزە ئورنىتىش |
| ئۆلچەم | 188 x 88 x 34 mm |
| ئىشلەش تېمپېراتۇرىسى | -40℃ - +55℃ |
| ساقلاش تېمپېراتۇرىسى | -40℃ - +70℃ |
| ئىش ھاۋاسىنىڭ نەملىكى | 10%-90% (قويۇقسىز) |
| S213K پورتى | |
| ئېتېرنېت | 1 x RJ45، 10/100 Mbps ماسلىشىشچان |
| RS485 | 1 |
| رېلېي چىقىش | 2 |
| قايتا تەڭشەش كۇنۇپكىسى | 1 |
| كىرگۈزۈش | 2 |
| ئۆي ئىچىدىكى E217 مونىتورىنىڭ فىزىكىلىق خۇسۇسىيىتى | |
| سىستېما | لىنۇكىس |
| كۆرسىتىش | 7 دىيۇملۇق TFT LCD ئېكران |
| ئېكران | سىغىملىق سېزىمچان ئېكران |
| قارار | 1024 x 600 |
| RAM | 128MB |
| ROM | 128MB |
| ئالدى تاختا | پلاستىك |
| توك بىلەن تەمىنلەش | PoE (802.3af) ياكى DC 12V/2A |
| ئورنىتىش | يۈزە ئورنىتىش/ئۈستەل يۈزى |
| ئۆلچەم | 195 x 130 x 21 مىللىمېتىر |
| ئىشلەش تېمپېراتۇرىسى | -10℃ - +55℃ |
| ساقلاش تېمپېراتۇرىسى | -40℃ - +70℃ |
| ئىش ھاۋاسىنىڭ نەملىكى | 10%-90% (قويۇقسىز) |
| E217 پورتى | |
| ئېتېرنېت | 1 x RJ45، 10/100 Mbps ماسلىشىشچان |
| RS485 | 1 |
| ئىشىك قوڭغۇرىقى كىرگۈزۈش | 8 (ھەر قانداق سىگنال كىرگۈزۈش ئېغىزىنى ئىشلىتىڭ) |
| سىگنال كىرگۈزۈش | 8 |
| ئاۋاز ۋە سىن | |
| ئاۋاز كودېكى | G.711 |
| ۋىدېئو كودلىغۇچ | H.264 |
| يورۇقلۇقنى تولۇقلاش | LED ئاق چىراغ |
| تورلاشتۇرۇش | |
| كېلىشىم | ئونۋىف،SIP، UDP، TCP، RTP، RTSP، NTP، DNS، HTTP، DHCP، IPV4، ARP، ICMP |
| قوشۇمچە PoE ئالماشتۇرغۇچ | |
| پورت (1-4) | 10/100 Mbps PoE ئېغىزلىرى |
| پورت (5-6) | 10/100 Mbps ئۇلىنىش ئېغىزى |
| POE ئۆلچىمى | IEEE802. 3af/at |
| توك كىرگۈزۈش | AC 100-240V 50/60Hz |
| چىقىرىش قۇۋۋىتى | DC 52V1.25A |
| ئىشلەش تېمپېراتۇرىسى | 0℃ - +40℃ |
| ساقلاش تېمپېراتۇرىسى | -40℃ - +70℃ |
| ساقلاش نەملىكى | 10%-90% (قويۇقسىز) |
| ئۆلچەم | 200 x 118 x 44 مىللىمېتىر |
سانلىق مەلۇمات جەدۋىلى 904M-S3.pdf













