Спецификация
| Физик милек |
| Система | Linux |
| Үзәк процессор | 1 ГГц, ARM Cortex-A7 |
| SDRAM | 64M DDR2 |
| Ялтырау | 128 МБ |
| Экран | 4,3 дюймлы LCD, 480x272 |
| Көч | DC12V/POE (ихтыярый) |
| Көтү режимындагы көч | 1,5 Вт |
| Номиналь куәт | 9 Вт |
| Карта уку җайланмасы | IC/ID (өстәмә) картасы, 20,000 данә |
| Төймә | Механик төймә/сенсорлы төймә (ихтыярый) |
| Температура | -40℃ - +70℃ |
| Дымлылык | 20%-93% |
| IP классы | IP65 |
| Аудио һәм видео |
| Аудио кодек | G.711 |
| Видео кодек | H.264 |
| Камера | CMOS 2M пиксель |
| Видео чишелеше | 1280×720p |
| LED төнге күрү | Әйе |
| Челтәр |
| Ethernet | 10М/100Мбит/с, RJ-45 |
| Протокол | TCP/IP, SIP |
| Интерфейс |
| Ачкычны ачу схемасы | Әйе (максимум 3,5 А ток) |
| Чыгу төймәсе | Әйе |
| RS485 | Әйе |
| Ишек Магнит | Әйе |
-
280D-B9.pdf мәгълүмат таблицасы
Йөкләү
-
904M-S3.pdf мәгълүмат таблицасы Йөкләү