Spesifikasiýa
| Fiziki emläk |
| Sistema | Linux |
| CPU | 1GHz, ARM Cortex-A7 |
| SDRAM | 64M DDR2 |
| Ýalpyldawuk | 128MB |
| Ekran | 4.3 dýuým LCD, 480x272 |
| Güýç | DC12V/POE (Isleg boýunça) |
| Garaşma güýji | 1.5W |
| Nominal güýç | 9W |
| Kart okaýjy | IC/ID (Saýlamaga görä) karty, 20,000 sany |
| Düwme | Mehaniki düwme/Sensor düwmesi (isleg boýunça) |
| Temperatura | -40℃ - +70℃ |
| Çyglylyk | 20%-93% |
| IP klasy | IP65 |
| Audio we wideo |
| Ses kodek | G.711 |
| Wideo kodek | H.264 |
| Kamera | CMOS 2M piksel |
| Wideo çözgüdi | 1280×720p |
| LED gijeki görüş | Hawa |
| Tor |
| Ethernet | 10M/100Mbps, RJ-45 |
| Protokol | TCP/IP, SIP |
| Interfeýs |
| Açyş zynjyryny açmak | Hawa (maksimum 3.5A tok) |
| Çykyş düwmesi | Hawa |
| RS485 | Hawa |
| Gapy magniti | Hawa |
-
Maglumat kagyzy 280D-B9.pdf
Göçürip alyň
-
Maglumatlar sahypasy 904M-S3.pdf Göçürip alyň