| DC200 ишек камерасының физик үзенчәлекләре | |
| Панель | Пластик |
| Төс | Көмеш |
| Ялтырау | 64 МБ |
| Төймә | Механик |
| Электр белән тәэмин итү | DC 12V яки 2*Батарея (C зурлыгында) |
| IP рейтингы | IP65 |
| LED | 6 данә |
| Камера | 0,3 МП |
| Урнаштыру | Өслеккә урнаштыру |
| Үлчәм | 160 x 86 x 55 мм |
| Эш температурасы | -10℃ - +55℃ |
| Саклау температурасы | -10℃ - +70℃ |
| Эш дымлылыгы | 10%-90% (конденсацияләнми) |
| Эчке монитор DM30ның физик үзенчәлекләре | |
| Панель | Пластик |
| Төс | Ак |
| Ялтырау | 64 МБ |
| Төймә | 9 механик төймә |
| Көч | Кабат зарядланучы литий батареясы (1100мАч) |
| Урнаштыру | Өстәл |
| Күп телле | 10. |
| Телефонның үлчәме | 172 x 51 x 19,5 мм |
| Зарядка базасының үлчәме | 123,5 x 119 x 37,5 мм |
| Эш температурасы | -10℃ - +55℃ |
| Саклау температурасы | -10℃ - +70℃ |
| Эш дымлылыгы | 10%-90% (конденсацияләнми) |
| Экран | 2,4 дюймлы TFT LCD дисплей |
| Чишелеш | 320 x 240 |
| Аудио һәм видео | |
| Аудио кодек | G.711a |
| Видео кодек | H.264 |
| DC200 видео чишелеше | 640 x 480 |
| DC200 карау почмагы | 105° |
| Түбәндәге фото | 100 данә |
| Трансмиссия | |
| Тапшыру ешлыгы диапазоны | 2.4 ГГц-2.4835 ГГц |
| Мәгълүмат тизлеге | 2.0 Мбит/с |
| Модуляция төре | GFSK |
| Тапшыру арасы (ачык зонада) | 400 м |
904M-S3.pdf мәгълүмат таблицасы








