Wholesale Multi Apartment Video Door Phone - Analogue Numeric Keypad Outdoor Station – DNAKE Detail:
1.This 4.3" IP55 rated outdoor panel can be used in unit or community entrance.
2.The residents can unlock the door by password or IC/ID card.
3. Up to 30,000 IC or ID cards can be identified for door access.
4. Elevator control system can be combined to realize elevator access management.
5. During the power failure, the storage battery of the outdoor panel will be enabled to make sure its normal operation.
2.The residents can unlock the door by password or IC/ID card.
3. Up to 30,000 IC or ID cards can be identified for door access.
4. Elevator control system can be combined to realize elevator access management.
5. During the power failure, the storage battery of the outdoor panel will be enabled to make sure its normal operation.
| Physical Property | |
| System | Analog |
| MCU | STM32F030R8T6 |
| Flash | M25PE40 |
| Display | 4.3" TFT LCD, 480x272/LED digital tube display |
| Power | DC30V |
| Standby power | 3W/2W(LED Screen) |
| Rated Power | 8W/5W(LED Screen) |
| Button | Mechanical Button/ Touch Button(optional) |
| RFID Card Reader | IC/ID, 30,000 pcs |
| Temperature | -40℃ - +70℃ |
| Humidity | 20%-93% |
| IP Class | IP55 |
| Multiple Installation | Flush mounted, Surface mounted |
| Camera | CMOS 0.4M pixel |
| LED Night Vision | Yes(6pcs) |
| Features | |
| Calling Indoor Monitor | Yes |
| Exit Button | Yes |
| Calling Management Center | Yes |
| Elevator Control | Optional |
-
Datasheet 608D-A9.pdfDownload
Product detail pictures:
Related Product Guide:
"Control the standard by the details, show the power by quality". Our organization has strived to establish a highly efficient and stable employees team and explored an effective high-quality command method for Wholesale Multi Apartment Video Door Phone - Analogue Numeric Keypad Outdoor Station – DNAKE, The product will supply to all over the world, such as: Latvia, Accra, Hungary, We have been making our products for more than 20 years . Mainly do wholesale , so we have the most competitive price , but highest quality. For the past years , we got very good feedbacks , not only because we provide good products , but also because of our good after-sale service . We are here waiting for you for your inquiry.









