| Gapy stansiýasynyň fiziki häsiýeti C112 (4WIRE) | |
| Material | Plastik |
| Elektrik üpjünçiligi | Içerki Monitor arkaly işleýär |
| Kamera | 720P giň burçly linza |
| Görüş burçy | 100°(B) / 50°(W) / 120°(D) |
| Gurnama | Ýüze montaj |
| Ölçeg | 130 x 50 x 28.4 mm |
| Iş temperaturasy | -10℃ - +55℃ |
| Saklama temperaturasy | -40℃ - +70℃ |
| Iş çyglylygy | 10%-90% (kondensasiýasyz) |
| Içerki Monitoryň Fiziki Aýratynlygy E216A(4WIRE) | |
| Sistema | Linux |
| Görkez | 7 dýuýmlyk TFT LCD ekran |
| Ekran | Kapasitiw sensor ekran |
| Çözgüt | 1024 x 600 |
| Material | Plastik |
| Elektrik üpjünçiligi | POE ýa-da DC 12V |
| Wi-Fi | 2.4G, 802.11b/g/n* (Isleg boýunça) |
| Gurnama | Ýüze montaj |
| Ölçeg | 195 x 130 x 17 mm |
| Iş temperaturasy | -10℃ - +55℃ |
| Saklama temperaturasy | -10℃ - +60℃ |
| Iş çyglylygy | 10%-90% (kondensasiýasyz) |
| Audio we wideo | |
| Ses kodek | G.711 |
| Wideo kodek | H.264 |
| Ýeňil kompensasiýa | LED ak çyrasy |
| PortC112(4SIM) | |
| 4 simli port | 1 |
| Rele çykyşy | 1 (COM NC ýok) |
| PortE216A(4SIM) | |
| TF kart ýeri | 1 |
| Signalyň giriş porty | 4 |
| Signalyň çykyşy | 1 |
| Rele çykyşy | 1, COM ÝOK |
| 4 simli port | Gapy stansiýasy üçin 1 |
Maglumat kagyzy 904M-S3.pdf







