| Ишек станциясенең физик үзенчәлеге C112(4WIRE) | |
| Материал | Пластик |
| Электр белән тәэмин итү | Эчке монитор белән эшли |
| Камера | 720P киң почмаклы объектив |
| Карау почмагы | 100°(Биеклек) / 50°(В) / 120°(Кенлек) |
| Урнаштыру | Өслеккә урнаштыру |
| Үлчәм | 130 x 50 x 28.4 mm |
| Эш температурасы | -10℃ - +55℃ |
| Саклау температурасы | -40℃ - +70℃ |
| Эш дымлылыгы | 10%-90% (конденсацияләнми) |
| Эчке монитор E216A(4WIRE)ның физик үзенчәлекләре | |
| Система | Linux |
| Дисплей | 7 дюймлы TFT LCD экран |
| Экран | Сыйдырышлы сенсорлы экран |
| Чишелеш | 1024 x 600 |
| Материал | Пластик |
| Электр белән тәэмин итү | POE яки DC 12V |
| Wi-Fi | 2.4G, 802.11b/g/n* (Өстәмә) |
| Урнаштыру | Өслеккә урнаштыру |
| Үлчәм | 195 x 130 x 17 мм |
| Эш температурасы | -10℃ - +55℃ |
| Саклау температурасы | -10℃ - +60℃ |
| Эш дымлылыгы | 10%-90% (конденсацияләнми) |
| Аудио һәм видео | |
| Аудио кодек | G.711 |
| Видео кодек | H.264 |
| Яктылык компенсациясе | ак LED яктырткыч |
| ПортC112(4WIRE) | |
| 4 чыбыклы порт | 1 |
| Реле чыгу | 1 (COM NC юк) |
| ПортE216A(4чыбыклы) | |
| TF карта урыны | 1 |
| Сигнализация керү порты | 4 |
| Сигнализация чыгышы | 1 |
| Реле чыгышы | 1, COM юк |
| 4 чыбыклы порт | Ишек станциясе өчен 1 |
904M-S3.pdf мәгълүмат таблицасы







