| S212-2 gapy beketiniň fiziki häsiýeti (KIT) | |
| Sistema | Linux |
| RAM | 64MB |
| ROM | 128MB |
| Öň panel | Alýumin |
| Elektrik üpjünçiligi | Içerki Monitor arkaly işleýär |
| Kamera | 2MP, CMOS |
| Wideo çözgüdi | 1280 x 720 |
| Görüş burçy | 110°(B) / 60°(W) / 125°(D) |
| Gapydan giriş | IC (13.56MHz) |
| IP reýtingi | IP65 |
| Gurnama | Ýüze montaj |
| Ölçeg | 168 x 88 x 34 mm |
| Iş temperaturasy | -40℃ - +55℃ |
| Saklama temperaturasy | -40℃ - +70℃ |
| Iş çyglylygy | 10%-90% (kondensasiýasyz) |
| Içerki Monitor E217W-2-niň Fiziki Aýratynlygy(TOP) | |
| Sistema | Linux |
| Görkez | 7 dýuýmlyk TFT LCD ekran |
| Ekran | Kapasitiw sensor ekran |
| Çözgüt | 1024 x 600 |
| Öň panel | Plastik |
| Elektrik üpjünçiligi | DC 24V |
| Garaşma güýji | 5W |
| Nominal güýç | 9.5W |
| Wi-Fi | Goldaw |
| Gurnama | Ýüze montaj |
| Ölçeg | 195 x 130 x 17.6 mm |
| Iş temperaturasy | -10℃ - +55℃ |
| Saklama temperaturasy | -10℃ - +70℃ |
| Iş çyglylygy | 10%-90% (kondensasiýasyz) |
| Audio we wideo | |
| Ses kodek | G.711 |
| Wideo kodek | H.264 |
| Ýeňil kompensasiýa | LED ak çyrasy |
| S212-2 porty(TOP) | |
| Rele çykyşy | 1 |
| Elektron gulp | 1 |
| PortE217W-2(TOP) | |
| TF kart ýeri | 1 |
| Gapy jaňyny girizmek | 1 |
| Rele çykyşy | 1 |
Maglumat kagyzy 904M-S3.pdf






