| Fiziki emläk | |
| Sistema | Linux |
| RAM | 64MB |
| ROM | 128MB |
| Öň panel | Plastik |
| Elektrik üpjünçiligi | PoE (802.3af) ýa-da DC12V/2A |
| Wi-Fi | IEEE802.11 b/g/n,@2.4GHz (Isleg boýunça) |
| Gurnama | Ýüze montaj |
| Ölçeg | 123 x 121 x 23.2 mm |
| Iş temperaturasy | -10℃ - +55℃ |
| Saklama temperaturasy | -40℃ - +70℃ |
| Iş çyglylygy | 10%-90% (kondensasiýasyz) |
| Görkez | |
| Görkez | 4.3 dýuýmlyk TFT LCD ekran |
| Ekran | Kapasitiw sensor ekran |
| Çözgüt | 480 x 272 |
| Wideo | |
| Wideo kodek | H.264 |
| Wideo çözgüdi | 720P Maks |
| Ses | |
| Ses kodek | G.711 |
| Tor ulgamy | |
| Protokol | SIP, UDP, TCP, RTP, RTSP, NTP, DNS, HTTP, DHCP, IPV4, ARP, ICMP |
| Port | |
| Ethernet porty | 1 x RJ45, 10/100 Mbps uýgunlaşýan |
| Gapy jaňyny girizmek | 1 |
Maglumatlar sahypasy 904M-S3.pdf









