| Физик милек | |
| Система | Linux |
| Оператив хәтер | 64 МБ |
| ROM | 128 МБ |
| Алгы панель | Пластик |
| Электр белән тәэмин итү | PoE (802.3af) яки DC12V/2A |
| Wi-Fi | IEEE802.11 b/g/n,@2.4GHz (Өстәмә) |
| Урнаштыру | Өслеккә урнаштыру |
| Үлчәм | 123 x 121 x 23.2 мм |
| Эш температурасы | -10℃ - +55℃ |
| Саклау температурасы | -40℃ - +70℃ |
| Эш дымлылыгы | 10%-90% (конденсацияләнми) |
| Дисплей | |
| Дисплей | 4,3 дюймлы TFT LCD дисплей |
| Экран | Сыйдырышлы сенсорлы экран |
| Чишелеш | 480 x 272 |
| Видео | |
| Видео кодек | H.264 |
| Видео чишелеше | 720P Макс |
| Аудио | |
| Аудио кодек | G.711 |
| Челтәр | |
| Протокол | SIP, UDP, TCP, RTP, RTSP, NTP, DNS, HTTP, DHCP, IPV4, ARP, ICMP |
| Порт | |
| Ethernet порты | 1 x RJ45, 10/100 Мбит/с адаптив |
| Ишек кыңгыравы кертү | 1 |
904M-S3.pdf мәгълүмат таблицасы









