| Fiziki emläk | |
| Sistema | Linux |
| RAM | 64MB |
| ROM | 128MB |
| Öň panel | Alýumin |
| Elektrik üpjünçiligi | PoE (802.3af) ýa-da DC12V/2A |
| Garaşma güýji | 1.5W |
| Nominal güýç | 3W |
| Kamera | 2MP, CMOS |
| Gapydan giriş | IC kart (13.56MHz), NFC |
| IP/IK reýtingi | IP65 / IK07 |
| Gurnama | Ýarym suw bilen/su bilen gurnamak |
| Ölçeg | 170 x 84.5 x 31 mm (Ýarym deňleşdirilip gurnalýar);190 x 95 x 27 mm (Ýerleşýän ýerde gurnamak) |
| Iş temperaturasy | -40℃ - +55℃ |
| Saklama temperaturasy | -40℃ - +70℃ |
| Iş çyglylygy | 10%-90% (kondensasiýasyz) |
| Audio we wideo | |
| Ses kodek | G.711 |
| Wideo kodek | H.264 |
| Wideo çözgüdi | 1280 x 720 |
| Görüş burçy | 100°(D) |
| Ýeňil kompensasiýa | LED ak çyrasy |
| Tor ulgamy | |
| Protokol | ONVIF,SIP, UDP, TCP, RTP, RTSP, NTP, DNS, HTTP, DHCP, IPV4, ARP, ICMP |
| Port | |
| Ethernet porty | 1 x RJ45, 10/100 Mbps uýgunlaşýan |
| RS485 porty | 1 |
| Rele çykyşy | 1 |
| Çykyş düwmesi | 1 |
| Gapy magniti | 1 |


Maglumatlar sahypasy 904M-S3.pdf








