Reasonable price Intercom Interphone - 904M-S3 – DNAKE Detail:
| Physical Property | |
| System | Android 6.0.1 |
| CPU | Octal core 1.5GHz Cortex-A53 |
| Memory | DDR3 1GB |
| Flash | 4GB |
| Display | 10.1" TFT LCD, 1024x600 |
| Button | No |
| Power | DC12V/POE |
| Standby power | 3W |
| Rated Power | 10W |
| TF Card & USB Support | No |
| WIFI & Bluetooth | Optional |
| Temperature | -10℃ - +55℃ |
| Humidity | 20%-85% |
| Audio & Video | |
| Audio Codec | G.711/G.729 |
| Video Codec | H.264 |
| Screen | Capacitive, Touch Screen |
| Camera | Yes(Optional), 0.3M Pixels |
| Network | |
| Ethernet | 10M/100Mbps, RJ-45 |
| Protocol | SIP,TCP/IP, RTSP |
| Features | |
| IP Camera Support | 8-way Cameras |
| Door Bell Input | Yes |
| Record | Picture/Audio/Video |
| AEC/AGC | Yes |
| Home Automation | Yes(RS485) |
| Alarm | Yes(8 Zones) |
-
Datasheet 904M-S3.pdfDownload
Product detail pictures:
Related Product Guide:
Our pursuit and corporation aim should be to "Always satisfy our consumer requirements". We carry on to build and style and design remarkable quality items for both our outdated and new clients and reach a win-win prospect for our clients at the same time as us for Reasonable price Intercom Interphone - 904M-S3 – DNAKE, The product will supply to all over the world, such as: California, New Zealand, Ottawa, As operation principle is "be market-oriented , good faith as principle, win-win as objective", holding on "customer first, quality assurance, service first" as our purpose, dedicated to provide the original quality, create excellence service , we won the praise and trust in the industry of auto parts. In the future, We will provide quality product and excellent service in return to our customers , welcome any suggestions and feedback from all over the world.








