Low price for Indoor Station - 902C-A2 – DNAKE Detail:
| Physical Property | |
| System | Android 4.4.2 |
| CPU | Quad-Core 1.3GHz |
| SDRAM | 512MB DDR3 |
| Flash | 4GB NAND Flash |
| Display | 10.1“ TFT LCD,1024x600 |
| Maximum SD card | 32GB |
| Power | DC12V/POE Optional |
| Standby power | 3W |
| Rated Power | 10W |
| Button | One unlock button, one optional button |
| Temperature | -10℃ - +55℃ |
| Humidity | 20%-80% |
| Multiple Installation | Desktop installation |
| Audio & Video | |
| Audio Codec | G.711, G.729 |
| Video Codec | H.264 |
| Camera | CMOS 0.3M pixel |
| Network | |
| Ethernet | 10M/100Mbps, RJ-45 |
| Protocol | TCP/IP, SIP, RTSP |
-
Datasheet 902C-A.pdfDownload
Product detail pictures:
Related Product Guide:
No matter new buyer or old purchaser, We believe in long expression and trusted relationship for Low price for Indoor Station - 902C-A2 – DNAKE, The product will supply to all over the world, such as: Macedonia, Peru, South Africa, We hope to have long-term cooperation relationships with our clients. If you are interested in any of our products, make sure you do not hesitate to send enquiry to us/company name. We ensure that you can be totally satisfied with our best solutions!









