Hot New Products Lift Control System - 16-channel Relay Input Elevator Control – DNAKE Detail:
| Technical Specifications | |
| Model | EVC-ICC-A5 |
| Product Size(WxHxD) | 197x89x37(mm) |
| Option | RS485 Communication |
| Interface | |
| RJ45 | Network Connection |
| Power | DC24V Input |
| Relay Input | 16-channel |
| RS485 | Connection to IC/ID Card Reader |
| General | |
| Power | DC24V or PoE |
| Standby Consumption | 4W |
| Max Consumption (NC ) | 7W |
| Mini Consumption (NO) | 1W |
| Working Temperature | -10°C~+55°C |
| Relative Humidity | 20%~93%RH |
Product detail pictures:
Related Product Guide:
Just about every member from our large efficiency income crew values customers' wants and enterprise communication for Hot New Products Lift Control System - 16-channel Relay Input Elevator Control – DNAKE, The product will supply to all over the world, such as: Canberra, Macedonia, venezuela, We offer OEM services and replacement parts to meet the varying needs of our customers. We offer competitive price for quality products and we will make certain your shipment is handled quickly by our logistics department. We sincerely hope to have the opportunity to meet with you and see how we can help you further your own business.
Datasheet 904M-S3.pdf








