Fast delivery Indoor Intercom - 905D-Y4 – DNAKE Detail:
| Physical Property | |
| System | Android 6.0.1 |
| CPU | Quad-core Cortex-A17 1.8GHz Integrate Mali-T764 GPU |
| SDRAM | 2GB DDR3 |
| Flash | 8GB NAND Flash |
| Display | 7“ TFT LCD, 1920*1080 |
| Face Recognition | Yes(optional) |
| Power | DC12V/PoE (External Module) |
| Standby power | 5W |
| Rated Power | 25W |
| RFID Card Reader | IC/ID, 100,000 pcs |
| Temperature | -40℃ - +70℃ |
| Humidity | 20%-93% |
| IP Class | IP65 |
| Size | 227*122*20 mm |
| Multiple Installation | Surface mounted |
| Audio & Video | |
| Audio Codec | G.711, G.729 |
| Video Codec | H.264 |
| Camera | CMOS 2M pixel |
| LED Night Vision | Yes(6pcs) |
| Network | |
| Ethernet | 10M/100Mbps, RJ-45 |
| Protocol | TCP/IP, SIP, RTSP |
| Interface | |
| Relay output | Yes |
| Exit Button | Yes |
| RS485 | Yes |
| Door Magnetic | Yes |
-
Datasheet 905D-Y4.pdf
Download
Product detail pictures:
Related Product Guide:
It can be our accountability to satisfy your preferences and competently provide you. Your satisfaction is our greatest reward. We are searching ahead towards your visit for joint growth for Fast delivery Indoor Intercom - 905D-Y4 – DNAKE, The product will supply to all over the world, such as: Madras, Israel, Oman, Selling our products and solutions causes no risks and brings high returns to your company instead. It is our consistent pursuit to create value for clients. Our company is looking for agents sincerely. What are you waiting for? Come and join us. Now or never.








