Wall Panel - 905D-Y4 – DNAKE Detail:
| Physical Property | |
| System | Android 6.0.1 |
| CPU | Quad-core Cortex-A17 1.8GHz Integrate Mali-T764 GPU |
| SDRAM | 2GB DDR3 |
| Flash | 8GB NAND Flash |
| Display | 7“ TFT LCD, 1920*1080 |
| Face Recognition | Yes(optional) |
| Power | DC12V/PoE (External Module) |
| Standby power | 5W |
| Rated Power | 25W |
| RFID Card Reader | IC/ID, 100,000 pcs |
| Temperature | -40℃ - +70℃ |
| Humidity | 20%-93% |
| IP Class | IP65 |
| Size | 227*122*20 mm |
| Multiple Installation | Surface mounted |
| Audio & Video | |
| Audio Codec | G.711, G.729 |
| Video Codec | H.264 |
| Camera | CMOS 2M pixel |
| LED Night Vision | Yes(6pcs) |
| Network | |
| Ethernet | 10M/100Mbps, RJ-45 |
| Protocol | TCP/IP, SIP, RTSP |
| Interface | |
| Relay output | Yes |
| Exit Button | Yes |
| RS485 | Yes |
| Door Magnetic | Yes |
-
Datasheet 905D-Y4.pdf
Download
Product detail pictures:
Related Product Guide:
Our mission is usually to turn into an innovative provider of high-tech digital and communication devices by furnishing benefit added design and style, world-class manufacturing, and service capabilities for Wall Panel - 905D-Y4 – DNAKE, The product will supply to all over the world, such as: Brunei, Berlin, Turkey, Our faith is to be honest first, so we just supply high quality products to our customers. Really hope that we can be business partners. We believe that we can establish long time business relationship with each other. You can contact us freely for more information and pricelist of our products ! You will be Unique with our hair products !!









