Спецификация
Йөкләү
| Генераль |
| Система | Linux |
| Оператив хәтер | 64 МБ |
| ROM | 128 МБ |
| Алгы панель | Пластик |
| Электр белән тәэмин итү | PoE (802.3af) яки DC12V/2A |
| Көтү режимындагы көч | 1,5 Вт |
| Номиналь куәт | 9 Вт |
| Урнаштыру | Өслеккә урнаштыру |
| Үлчәм | 270 x 168 x 15 мм |
| Эш температурасы | -10℃ - +55℃ |
| Саклау температурасы | -40℃ - +70℃ |
| Эш дымлылыгы | 10%-90% (конденсацияләнми) |
| Дисплей |
| Дисплей | 10,1 дюймлы TFT LCD экран |
| Экран | Сыйдырышлы сенсорлы экран |
| Чишелеш | 1024 x 600 |
| Аудио һәм видео |
| Аудио кодек | G.711 |
| Видео кодек | H.264 |
| Челтәр |
| Протокол | SIP, UDP, TCP, RTP, RTSP, NTP, DNS, HTTP, DHCP, IPV4, ARP, ICMP |
| Порт |
| Ethernet порты | 1 x RJ45, 10/100 Мбит/с адаптив |
| RS485 порты | 1 |
| Чыгару көченә | 1 (12ВА/100мА) |
| Ишек кыңгыравы кертү | 8 (Теләсә нинди сигнализация керү портын кулланыгыз) |
| Сигнализация кертү | 8 |
-
904M-S3.pdf мәгълүмат таблицасы Йөкләү