| Физик милек | |
| Система | Linux |
| Оператив хәтер | 128 МБ |
| ROM | 128 МБ |
| Алгы панель | Алюминий + Пластик |
| Электр белән тәэмин итү | PoE (802.3af) яки DC12V/2A |
| Wi-Fi | IEEE802.11b/g/n/ax |
| Урнаштыру | Өслеккә урнаштыру/Өстәл |
| Үлчәм | 264.3 x 160 x 12.8 мм |
| Эш температурасы | -10℃ - +55℃ |
| Саклау температурасы | -40℃ - +70℃ |
| Эш дымлылыгы | 10%-90% (конденсацияләнми) |
| Дисплей | |
| Дисплей | 10,1 дюймлы IPS LCD дисплей |
| Экран | Сыйдырышлы сенсорлы экран |
| Чишелеш | 1280 x 800 |
| Аудио һәм видео | |
| Аудио кодек | G.711 |
| Видео кодек | H.264 |
| Челтәр | |
| Протокол | SIP, UDP, TCP, RTP, RTSP, NTP, DNS, HTTP, DHCP, IPV4, ARP, ICMP |
| Порт | |
| Ethernet порты | 1 x RJ45, 10/100 Мбит/с адаптив |
| RS485 порты | 1 |
| Чыгару көченә | 1 (12В/100мА) |
| Ишек кыңгыравы кертү | 8 (теләсә нинди сигнал кертүен кулланыгыз) |
| Сигнализация кертү | 8 |
| Реле чыгу | 1 |
| TF карта урыны | 1 |
| Башлап җибәрү төймәсе | 1 |
904M-S3.pdf мәгълүмат таблицасы










