| Fiziksel Mülk | |
| Sistem | Linux |
| Veri deposu | 128 MB |
| ROM | 128 MB |
| Ön Panel | Alüminyum + Plastik |
| Güç Kaynağı | PoE (802.3af) veya DC12V/2A |
| Wifi | IEEE802.11b/g/n/ax |
| Kurulum | Yüzeye Montaj/Masaüstü |
| Boyut | 264,3 x 160 x 12,8 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -10℃ - +55℃ |
| Depolama Sıcaklığı | -40℃ - +70℃ |
| Çalışma Nem Oranı | %10-%90 (yoğuşmasız) |
| Görüntülemek | |
| Görüntülemek | 10,1 inç IPS LCD |
| Ekran | Kapasitif dokunmatik ekran |
| Çözünürlük | 1280 x 800 |
| Ses ve Video | |
| Ses Kodeği | G.711 |
| Video Kodeği | H.264 |
| Ağ oluşturma | |
| Protokol | SIP, UDP, TCP, RTP, RTSP, NTP, DNS, HTTP, DHCP, IPV4, ARP, ICMP |
| Liman | |
| Ethernet Port | 1 x RJ45, 10/100 Mbps uyarlanabilir |
| RS485 Port | 1 |
| Güç Çıkışı | 1 (12V/100mA) |
| Kapı Zili Girişi | 8 (herhangi bir alarm girişini kullanın) |
| Alarm Girişi | 8 |
| Röle Çıkışı | 1 |
| TF Kart Yuvası | 1 |
| Sıfırlama Düğmesi | 1 |
Veri Sayfası 904M-S3.pdf










