| Fiziki emläk | |
| Material | Plastik |
| Elektrik üpjünçiligi | DC12V±10% |
| Häzirki açyşy açmak | Maksimum 3.5 A |
| Garaşma güýji | 1 W |
| Nominal güýç | 1 W |
| Açyş wagtynyň sazlamasy | Hawa |
| Ölçeg | 114.5 x 57.5 x 34 mm |
| Iş temperaturasy | -40℃~+55℃ |
| Saklama temperaturasy | -40℃~+70℃ |
| Iş çyglylygy | 10%-90% (Kondensasiýasyz) |
| Port | |
| RS485 | 1 |
| Çykyş düwmesi | 2 |
| Ot baglanyşygy | Hawa |
Maglumat kagyzy 904M-S3.pdf












