| Физик милек | |
| Материал | Пластик |
| Электр белән тәэмин итү | DC12V±10% |
| Агымдагыны ачу | Максимум 3,5 А |
| Көтү режимындагы көч | 1 Вт |
| Номиналь куәт | 1 Вт |
| Ачу вакытын көйләү | Әйе |
| Үлчәм | 114,5 x 57,5 x 34 мм |
| Эш температурасы | -40℃~+55℃ |
| Саклау температурасы | -40℃~+70℃ |
| Эш дымлылыгы | 10%-90% (Конденсацияләнми) |
| Порт | |
| RS485 | 1 |
| Чыгу төймәсе | 2 |
| Янгын тоташтыру | Әйе |
904M-S3.pdf мәгълүмат таблицасы












