| S212 gapy beketiniň fiziki aýratynlygy | |
| Sistema | Linux |
| RAM | 64MB |
| ROM | 128MB |
| Öň panel | Alýumin |
| Elektrik üpjünçiligi | PoE (802.3af) ýa-da DC 12V/2A |
| Kamera | 2MP, CMOS |
| Wideo çözgüdi | 1280 x 720 |
| Görüş burçy | 110°(B) / 60°(W) / 125°(D) |
| Gapydan giriş | IC (13.56MHz) we ID (125kHz) karty, QR kody, wagtlaýyn açar |
| IP/IK reýtingi | IP65 / IK07 |
| Gurnama | Ýüze montaj |
| Ölçeg | 168 x 88 x 34 mm |
| Iş temperaturasy | -40℃ - +55℃ |
| Saklama temperaturasy | -40℃ - +70℃ |
| Iş çyglylygy | 10%-90% (kondensasiýasyz) |
| S212 porty | |
| Ethernet | 1 x RJ45, 10/100 Mbps uýgunlaşýan |
| RS485 | 1 |
| Rele çykyşy | 2 |
| Täzeden başlat düwmesi | 1 |
| Giriş | 2 |
| Içerki Monitor E217-niň Fiziki Häsiýeti | |
| Sistema | Linux |
| Görkez | 7 dýuýmlyk TFT LCD ekran |
| Ekran | Kapasitiw sensor ekran |
| Çözgüt | 1024 x 600 |
| RAM | 128MB |
| ROM | 128MB |
| Öň panel | Plastik |
| Elektrik üpjünçiligi | PoE (802.3af) ýa-da DC 12V/2A |
| Gurnama | Ýüze montaj/Stol üstünde |
| Ölçeg | 195 x 130 x 21 mm |
| Iş temperaturasy | -10℃ - +55℃ |
| Saklama temperaturasy | -40℃ - +70℃ |
| Iş çyglylygy | 10%-90% (kondensasiýasyz) |
| E217 porty | |
| Ethernet | 1 x RJ45, 10/100 Mbps uýgunlaşýan |
| RS485 | 1 |
| Gapy jaňyny girizmek | 8 (Islendik signal giriş portuny ulanyň) |
| Signal girişi | 8 |
| Audio we wideo | |
| Ses kodek | G.711 |
| Wideo kodek | H.264 |
| Ýeňil kompensasiýa | LED ak çyrasy |
| Tor ulgamy | |
| Protokol | Onvif, SIP, UDP, TCP, RTP, RTSP, NTP, DNS, HTTP, DHCP, IPV4, ARP, ICMP |
| Goşmaça PoE açary | |
| Port (1-4) | 10/100 Mbps PoE portlary |
| Port (5-6) | 10/100 Mbps Uplink Portlary |
| POE Standarty | IEEE802. 3af/at |
| Güýç girişi | AC 100-240V 50/60Hz |
| Çykyş güýji | DC 52V1.25A |
| Işleýiş temperaturasy | 0℃ - +40℃ |
| Saklama temperaturasy | -40℃ - +70℃ |
| Saklama çyglylygy | 10%-90% (kondensasiýasyz) |
| Ölçeg | 200 x 118 x 44 mm |
Maglumatlar sahypasy 904M-S3.pdf











