| 280SD-R2 Gapy Beketiniň Fiziki Öýjükleri | |
| Sistema | Linux |
| RAM | 64MB |
| ROM | 128MB |
| Öň panel | Plastik |
| Elektrik üpjünçiligi | PoE (802.3af) ýa-da DC 12V/2A |
| Kamera | 2MP, CMOS |
| Wideo çözgüdi | 1280 x 720 |
| Görüş burçy | 100°(D) |
| Gapydan giriş | IC kart (13.56MHz), NFC |
| IP reýtingi | IP65 |
| Gurnama | Ýarym suw bilen gurnamak |
| Ölçeg | 170.5 x 111 x 38.6 mm |
| Iş temperaturasy | -40℃ - +55℃ |
| Saklama temperaturasy | -40℃ - +70℃ |
| Iş çyglylygy | 10%-90% (kondensasiýasyz) |
| Içerki Monitor E216-nyň Fiziki Häsiýeti | |
| Sistema | Linux |
| Görkez | 7 dýuýmlyk TFT LCD ekran |
| Ekran | Kapasitiw sensor ekran |
| Çözgüt | 1024 x 600 |
| RAM | 64MB |
| ROM | 128MB |
| Öň panel | Plastik |
| Elektrik üpjünçiligi | PoE (802.3af) ýa-da DC 12V/2A |
| Gurnama | Ýüze montaj/Stol üstünde |
| Ölçeg | 195 x 130 x 14.5 mm |
| Iş temperaturasy | -10℃ - +55℃ |
| Saklama temperaturasy | -40℃ - +70℃ |
| Iş çyglylygy | 10%-90% (kondensasiýasyz) |
| Audio we wideo | |
| Ses kodek | G.711 |
| Wideo kodek | H.264 |
| Ýeňil kompensasiýa | LED ak çyrasy |
| Tor ulgamy | |
| Protokol | ONVIF (Gapy Bekedi üçin),SIP, UDP, TCP, RTP, RTSP, NTP, DNS, HTTP, DHCP, IPV4, ARP, ICMP |
| Port | |
| Ethernet porty | 1 x RJ45, 10/100 Mbps uýgunlaşýan |
| RS485 porty | 1 |
| 280SD-R2 Gapydan Çykýan Rele Stansiýasy | 1 |
| 280SD-R2 gapy beketiniň çykyş düwmesi | 1 |
| 280SD-R2 Gapy Stansiýasynyň Gapy Magniti | 1 |
Maglumatlar sahypasy 904M-S3.pdf








