Spesifikasiýa
| Fiziki emläk |
| Sistema | Android 4.4.2 |
| CPU | Dört ýadroly 1.3GHz |
| SDRAM | 1GB DDR3 |
| Ýalpyldawuk | 8GB NAND Fleş |
| Görkez | 4.3" TFT LCD, 480x272 |
| Ýüzi tanamak | Hawa |
| Güýç | DC12V/POE |
| Garaşma güýji | 3W |
| Nominal güýç | 10W |
| Düwme | Mehaniki düwme |
| RFID kart okaýjy | IC/ID isleg boýunça, 100,000 sany |
| Temperatura | -40℃ - +70℃ |
| Çyglylyk | 20%-93% |
| IP klasy | IP65 |
| Köp sanly gurnama | Suwa goýulan, Esasy oturdylan |
| Audio we wideo |
| Ses kodek | G.711, G.729 |
| Wideo kodek | H.264 |
| Kamera | CMOS 2M piksel (WDR) |
| LED gijeki görüş | Hawa (6 sany) |
| Tor |
| Ethernet | 10M/100Mbps, RJ-45 |
| Protokol | TCP/IP, SIP, RTSP |
| Interfeýs |
| Rele çykyşy | Hawa |
| Çykyş düwmesi | Hawa |
| RS485 | Hawa |
| Gapy magniti | Hawa |
Maglumat kagyzy 902D-B9.pdf Göçürip alyň
-
Maglumatlar sahypasy 904M-S3.pdf Göçürip alyň