ସ୍ପେକ୍
| ଭୌତିକ ସମ୍ପତ୍ତି |
| ସିଷ୍ଟମ୍ | ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ୍ ୪.୪.୨ |
| ସିପିୟୁ | କ୍ୱାଡ୍-କୋର୍ 1.3GHz |
| ଏସଡିରାମ | ୧ଜିବି ଡିଡିଆର୩ |
| ଫ୍ଲାସ୍ | 8GB NAND ଫ୍ଲାସ୍ |
| ପ୍ରଦର୍ଶନ କରନ୍ତୁ | ୪.୩" TFT LCD, ୪୮୦x୨୭୨ |
| ମୁହଁ ଚିହ୍ନଟକରଣ | ହଁ |
| ଶକ୍ତି | DC12V/POE |
| ଷ୍ଟାଣ୍ଡବାଏ ପାୱାର | ୩ୱାଟ |
| ମୂଲ୍ୟାଙ୍କିତ ଶକ୍ତି | ୧୦ୱାଟ |
| ବଟନ୍ | ଯାନ୍ତ୍ରିକ ବଟନ୍ |
| RFID କାର୍ଡ ରିଡର୍ | IC/ID ଇଚ୍ଛାଧୀନ, 100,000 ପିସି |
| ତାପମାତ୍ରା | -୪୦ ℃ - +୭୦ ℃ |
| ଆର୍ଦ୍ରତା | ୨୦%-୯୩% |
| IP ଶ୍ରେଣୀ | ଆଇପି୬୫ |
| ଏକାଧିକ ସଂସ୍ଥାପନ | ଫ୍ଲସ୍ ମାଉଣ୍ଟେଡ୍, ବେସ୍ ମାଉଣ୍ଟେଡ୍ |
| ଅଡିଓ ଏବଂ ଭିଡିଓ |
| ଅଡିଓ କୋଡେକ୍ | ଜି.୭୧୧, ଜି.୭୨୯ |
| ଭିଡିଓ କୋଡେକ୍ | ଏଚ୍.୨୬୪ |
| କ୍ୟାମେରା | CMOS 2M ପିକ୍ସେଲ (WDR) |
| LED ନାଇଟ୍ ଭିଜନ୍ | ହଁ(6ପିସି) |
| ନେଟୱାର୍କ |
| ଇଥରନେଟ୍ | ୧୦ଏମ୍/୧୦୦ଏମ୍ବିପିଏସ୍, ଆରଜେ-୪୫ |
| ପ୍ରୋଟୋକଲ୍ | TCP/IP, SIP, RTSP |
| ଇଣ୍ଟରଫେସ୍ |
| ରିଲେ ଆଉଟପୁଟ୍ | ହଁ |
| ପ୍ରସ୍ଥାନ ବଟନ୍ | ହଁ |
| ଆରଏସ୪୮୫ | ହଁ |
| ଚୁମ୍ବକୀୟ ଦ୍ୱାର | ହଁ |
ଡାଟାସିଟ୍ 902D-B9.pdf ଡାଉନଲୋଡ୍ କରନ୍ତୁ
-
ଡାଟାସିଟ୍ 904M-S3.pdf ଡାଉନଲୋଡ୍ କରନ୍ତୁ