| Fiziki emläk | |
| Material | Alýumin |
| Elektrik üpjünçiligi | DC 12V |
| Nominal güýç | 1W |
| Garaşma güýji | 1W |
| IP reýtingi | IP65 |
| Gurnama | Ýüze we suwa montaž etmek |
| Ölçeg | 188 x 88 x 34 mm |
| Iş temperaturasy | -40℃ - +55℃ |
| Saklama temperaturasy | -40℃ - +70℃ |
| Iş çyglylygy | 10%-90% (Kondensasiýasyz) |
| Port | |
| RS485 | 2 (1 giriş üçin, 1 çykyş üçin) |
| Dimleme açary | 4 |
Maglumatlar sahypasy 904M-S3.pdf







