2021 wholesale price Intercom App - 4.3” SIP Video Door Phone – DNAKE Detail:
| Physical Property | |
| System | Linux |
| RAM | 64MB |
| ROM | 128MB |
| Front Panel | Aluminum |
| Button | Mechanical |
| Power Supply | PoE (802.3af) or DC12V/2A |
| Standby Power | 1.5W |
| Rated Power | 9W |
| Camera | 2MP, CMOS |
| Door Entry | IC card(13.56MHz), PIN code, NFC |
| IP Rating | IP65 |
| Installation | Flush mounting |
| Dimension | 380 x 158 x 55.7 mm |
| Working Temperature | -40℃ - +55℃ |
| Storage Temperature | -40℃ - +70℃ |
| Working Humidity | 10%-90% (non-condensing) |
| Display | |
| Display | 4.3-inch TFT LCD |
| Resolution | 480 x 272 |
| Audio & Video | |
| Audio Codec | G.711 |
| Video Codec | H.264 |
| Video Resolution | 1280 x 720 |
| Light Compensation | LED white light |
| Networking | |
| Protocol | ONVIF, SIP, UDP, TCP, RTP, RTSP, NTP, DNS, HTTP, DHCP, IPV4, ARP, ICMP |
| Port | |
| Ethernet Port | 1 x RJ45, 10/100 Mbps adaptive |
| RS485 Port | 1 |
| Relay Out | 1 |
| Exit Button | 1 |
| Door Magnetic | 1 |
Product detail pictures:
Related Product Guide:
Our goal is usually to deliver high quality items at aggressive price ranges, and top-notch service to shoppers around the entire world. We're ISO9001, CE, and GS certified and strictly adhere to their high quality specifications for 2021 wholesale price Intercom App - 4.3” SIP Video Door Phone – DNAKE, The product will supply to all over the world, such as: Anguilla, Liberia, Sudan, In order to carry out our goal of "customer first and mutual benefit" in the cooperation, we establish a specialist engineering team and a sales team to supply the best service to satisfy our customers' requirements. Welcome you to cooperate with us and join us. We have been your best choice.
Datasheet 904M-S3.pdf


.jpg)





