| C112(4WIRE) Kapı İstasyonunun Fiziksel Özellikleri | |
| Malzeme | Plastik |
| Güç Kaynağı | Indoor Monitor tarafından desteklenmektedir. |
| Kamera | 720P Geniş Açılı Lens |
| Bakış Açısı | 100°(Y) / 50°(D) / 120°(D) |
| Kurulum | Yüzeye Montaj |
| Boyut | 130 x 50 x 28,4 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -10℃ - +55℃ |
| Depolama Sıcaklığı | -40℃ - +70℃ |
| Çalışma Nem Oranı | %10-%90 (yoğuşmasız) |
| E216A(4WIRE) İç Mekan Monitörünün Fiziksel Özellikleri | |
| Sistem | Linux |
| Görüntülemek | 7 inç TFT LCD |
| Ekran | Kapasitif dokunmatik ekran |
| Çözünürlük | 1024 x 600 |
| Malzeme | Plastik |
| Güç Kaynağı | POE veya DC 12V |
| Wifi | 2.4G,802.11b/g/n*(İsteğe bağlı) |
| Kurulum | Yüzeye Montaj |
| Boyut | 195 x 130 x 17 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -10℃ - +55℃ |
| Depolama Sıcaklığı | -10℃ - +60℃ |
| Çalışma Nem Oranı | %10-%90 (yoğuşmasız) |
| Ses ve Video | |
| Ses Kodeği | G.711 |
| Video Kodeği | H.264 |
| Işık Telafisi | LED beyaz ışık |
| LimanC112(4 KABLOLU) | |
| 4 kablolu bağlantı noktası | 1 |
| Röle Çıkışı | 1 (İLETİŞİM NC YOK) |
| LimanE216A (4 KABLOLU) | |
| TF Kart Yuvası | 1 |
| Alarm Giriş Portu | 4 |
| Alarm Çıkışı | 1 |
| Röle Çıkışı | 1, NO COM |
| 4 kablolu bağlantı noktası | 1 Kapı İstasyonu için |
Veri Sayfası 904M-S3.pdf







