| Фізичні властивості домофонної станції C112 (4WIRE) | |
| Матеріал | Пластик |
| Блок живлення | Працює на внутрішньому моніторі |
| Камера | Ширококутний об'єктив 720P |
| Кут огляду | 100°(Г) / 50°(В) / 120°(Г) |
| Встановлення | Поверхневий монтаж |
| Вимір | 130 x 50 x 28,4 mm |
| Робоча температура | -10℃ - +55℃ |
| Температура зберігання | -40℃ - +70℃ |
| Робоча вологість | 10%-90% (без конденсації) |
| Фізичні властивості внутрішнього монітора E216A (4-дротовий) | |
| Система | Лінукс |
| Дисплей | 7-дюймовий TFT-РК-дисплей |
| Екран | Ємнісний сенсорний екран |
| Роздільна здатність | 1024 x 600 |
| Матеріал | Пластик |
| Блок живлення | POE або DC 12V |
| Wi-Fi | 2.4G, 802.11b/g/n*(Додатково) |
| Встановлення | Поверхневий монтаж |
| Вимір | 195 x 130 x 17 мм |
| Робоча температура | -10℃ - +55℃ |
| Температура зберігання | -10℃ - +60℃ |
| Робоча вологість | 10%-90% (без конденсації) |
| Аудіо та відео | |
| Аудіокодек | G.711 |
| Відеокодек | H.264 |
| Компенсація світла | Біле світлодіодне світло |
| ПортC112 (4-провідний) | |
| 4-провідний порт | 1 |
| Релейний вихід | 1 (НЕМАЄ КОМУНІКАЦІЇ NC) |
| ПортE216A (4-провідний) | |
| Слот для TF-карти | 1 |
| Вхідний порт тривоги | 4 |
| Вихід тривоги | 1 |
| Релейний вихід | 1, БЕЗ КОМ |
| 4-провідний порт | 1 для дверної станції |
Технічний паспорт 904M-S3.pdf







