Спецификация
| Физик милек |
| Система | Android 4.4.2 |
| Үзәк процессор | Дүрт үзәкле 1.3 ГГц |
| SDRAM | 1 ГБ DDR3 |
| Ялтырау | 8 ГБ NAND флеш |
| Дисплей | 4.3" TFT LCD, 480x272 |
| Йөз тану | Әйе |
| Көч | DC12V/POE |
| Көтү режимындагы көч | 3W |
| Номиналь куәт | 10 Вт |
| Төймә | Механик төймә |
| RFID карта уку җайланмасы | IC/ID өстәмә, 100,000 данә |
| Температура | -40℃ - +70℃ |
| Дымлылык | 20%-93% |
| IP классы | IP65 |
| Күпләп урнаштыру | Су астында урнаштырылган, нигездә урнаштырылган |
| Аудио һәм видео |
| Аудио кодек | G.711, G.729 |
| Видео кодек | H.264 |
| Камера | CMOS 2M пиксель (WDR) |
| LED төнге күрү | Әйе (6 данә) |
| Челтәр |
| Ethernet | 10М/100Мбит/с, RJ-45 |
| Протокол | TCP/IP, SIP, RTSP |
| Интерфейс |
| Реле чыгышы | Әйе |
| Чыгу төймәсе | Әйе |
| RS485 | Әйе |
| Ишек Магнит | Әйе |
902D-B9.pdf мәгълүмат таблицасы Йөкләү
-
904M-S3.pdf мәгълүмат таблицасы Йөкләү