| S213K-2 ишек станциясенең физик үзенчәлеге | |
| Система | Linux |
| Оператив хәтер | 64 МБ |
| ROM | 128 МБ |
| Алгы панель | Алюминий |
| Электр белән тәэмин итү | Эчке монитор белән эшли |
| Камера | 2 МП, CMOS |
| Видео чишелеше | 1280 x 720 |
| Карау почмагы | 110°(биеклек) / 60°(көчлек) / 125°(көнбатышлык) |
| Ишеккә керү | IC (13.56MHz) картасы, PIN-код, кушымта |
| IP/IK рейтингы | IP65/IK07 |
| Урнаштыру | Өслеккә урнаштыру |
| Үлчәм | 188 x 88 x 34 mm |
| Эш температурасы | -40℃ - +55℃ |
| Саклау температурасы | -40℃ - +70℃ |
| Эш дымлылыгы | 10%-90% (конденсацияләнми) |
| E217W-2 эчке мониторының физик үзенчәлекләре | |
| Система | Linux |
| Дисплей | 7 дюймлы TFT LCD экран |
| Экран | Сыйдырышлы сенсорлы экран |
| Чишелеш | 1024 x 600 |
| Алгы панель | Пластик |
| Электр белән тәэмин итү | DC 24V |
| Көтү режимындагы көч | 5 Вт |
| Номиналь куәт | 9,5 Вт |
| Wi-Fi | Ярдәм |
| Урнаштыру | Өслеккә урнаштыру |
| Үлчәм | 195 x 130 x 17,6 мм |
| Эш температурасы | -10℃ - +55℃ |
| Саклау температурасы | -10℃ - +70℃ |
| Эш дымлылыгы | 10%-90% (конденсацияләнми) |
| Аудио һәм видео | |
| Аудио кодек | G.711 |
| Видео кодек | H.264 |
| Яктылык компенсациясе | ак LED яктырткыч |
| S213K-2 порты | |
| Реле чыгу | 1 |
| Электрон йозак | 1 |
| ПортE217W-2 | |
| TF карта урыны | 1 |
| Ишек кыңгыравы кертү | 1 |
| Реле чыгышы | 1 |
904M-S3.pdf мәгълүмат таблицасы







