| ئىشىك پونكىتى S213K-2 نىڭ فىزىكىلىق خۇسۇسىيىتى | |
| سىستېما | لىنۇكىس |
| RAM | 64MB |
| ROM | 128MB |
| ئالدى تاختا | ئاليۇمىن |
| توك بىلەن تەمىنلەش | ئۆي ئىچى كۆزىتىش سىستېمىسى ئارقىلىق ھەرىكەتلەندۈرۈلىدۇ |
| كامېرا | 2MP، CMOS |
| ۋىدېئو ئېنىقلىقى | 1280 x 720 |
| كۆرۈش بۇلۇڭى | 110°(يۇقىرى دىئامېتىر) / 60°(V) / 125°(D) |
| ئىشىك كىرىش ئېغىزى | IC (13.56MHz) كارتىسى، PIN كودى، APP |
| IP/IK دەرىجىسى | IP65/IK07 |
| ئورنىتىش | يۈزە ئورنىتىش |
| ئۆلچەم | 188 x 88 x 34 mm |
| ئىشلەش تېمپېراتۇرىسى | -40℃ - +55℃ |
| ساقلاش تېمپېراتۇرىسى | -40℃ - +70℃ |
| ئىش ھاۋاسىنىڭ نەملىكى | 10%-90% (قويۇقسىز) |
| ئۆي ئىچىدىكى E217W-2 مونىتورىنىڭ فىزىكىلىق خۇسۇسىيىتى | |
| سىستېما | لىنۇكىس |
| كۆرسىتىش | 7 دىيۇملۇق TFT LCD ئېكران |
| ئېكران | سىغىملىق سېزىمچان ئېكران |
| قارار | 1024 x 600 |
| ئالدى تاختا | پلاستىك |
| توك بىلەن تەمىنلەش | DC 24V |
| كۈتۈش ھالىتىدىكى توك | 5W |
| باھالانغان قۇۋۋەت | 9.5W |
| Wi-Fi | قوللاش |
| ئورنىتىش | يۈزە ئورنىتىش |
| ئۆلچەم | 195 x 130 x 17.6 مىللىمېتىر |
| ئىشلەش تېمپېراتۇرىسى | -10℃ - +55℃ |
| ساقلاش تېمپېراتۇرىسى | -10℃ - +70℃ |
| ئىش ھاۋاسىنىڭ نەملىكى | 10%-90% (قويۇقسىز) |
| ئاۋاز ۋە سىن | |
| ئاۋاز كودېكى | G.711 |
| ۋىدېئو كودلىغۇچ | H.264 |
| يورۇقلۇقنى تولۇقلاش | LED ئاق چىراغ |
| S213K-2 پورتى | |
| رېلېي چىقىش | 1 |
| ئېلېكترونلۇق قۇلۇپ | 1 |
| پورتىE217W-2 | |
| TF كارتا ئورنى | 1 |
| ئىشىك قوڭغۇرىقى كىرگۈزۈش | 1 |
| رېلې چىقىش | 1 |
سانلىق مەلۇمات جەدۋىلى 904M-S3.pdf







