| ئىشىك پونكىتى C112R نىڭ فىزىكىلىق خۇسۇسىيىتى | |
| سىستېما | لىنۇكىس |
| RAM | 128MB |
| ROM | 128MB |
| ئالدى تاختا | پلاستىك |
| توك بىلەن تەمىنلەش | PoE (802.3af) ياكى DC 12V/2A |
| كامېرا | 2MP، CMOS، رەقەملىك WDR |
| كۆرسەتكۈچ چىرىغى | 3 |
| ۋىدېئو ئېنىقلىقى | 1920 x 1080 |
| كۆرۈش بۇلۇڭى | 110°(يۇقىرى دىئامېتىر) / 60°(V) / 125°(D) |
| ئىشىك كىرىش ئېغىزى | IC (13.56MHz) كارتىسى، APP |
| IP دەرىجىسى | IP65 |
| ئورنىتىش | يۈزە ئورنىتىش |
| ئۆلچەم | 130 x 50 x 28 mm |
| ئىشلەش تېمپېراتۇرىسى | -40℃ - +55℃ |
| ساقلاش تېمپېراتۇرىسى | -40℃ - +70℃ |
| ئىش ھاۋاسىنىڭ نەملىكى | 10%-90% (قويۇقسىز) |
| ئۆي ئىچىدىكى E216 مونىتورىنىڭ فىزىكىلىق خۇسۇسىيىتى | |
| سىستېما | لىنۇكىس |
| RAM | 64MB |
| ROM | 128MB |
| ئالدى تاختا | پلاستىك |
| كۆرسىتىش | 7 دىيۇملۇق TFT LCD ئېكران |
| ئېكران | سىغىملىق سېزىمچان ئېكران |
| قارار | 1024 x 600 |
| توك بىلەن تەمىنلەش | PoE (802.3af) ياكى DC 12V/2A |
| ئورنىتىش | يۈزە ئورنىتىش |
| ئۆلچەم | 195 x 130 x 14.5 مىللىمېتىر |
| ئىشلەش تېمپېراتۇرىسى | -10℃ - +55℃ |
| ساقلاش تېمپېراتۇرىسى | -40℃ - +70℃ |
| ئىش ھاۋاسىنىڭ نەملىكى | 10%-90% (قويۇقسىز) |
| ئاۋاز ۋە سىن | |
| ئاۋاز كودېكى | G.711 |
| ۋىدېئو كودلىغۇچ | H.264، H.265 |
| يورۇقلۇقنى تولۇقلاش | LED ئاق چىراغ |
| تورلاشتۇرۇش | |
| كېلىشىم | Onvif، SIP، UDP، TCP، RTP، RTSP، NTP، DNS، HTTP، DHCP، IPV4، ARP، ICMP |
| C112R پورتى | |
| ۋىگاند | قوللاش |
| ئېتېرنېت | 1 x RJ45، 10/100 Mbps ماسلىشىشچان |
| RS485 | 1 |
| رېلېي چىقىش | 1 |
| قايتا تەڭشەش كۇنۇپكىسى | 1 |
| كىرگۈزۈش | 2 |
| TF كارتا ئورنى | 1 |
| E216 پورتى | |
| ئېتېرنېت | 1 x RJ45، 10/100 Mbps ماسلىشىشچان |
| RS485 | 1 |
| ئىشىك قوڭغۇرىقى كىرگۈزۈش | 8 (ھەر قانداق سىگنال كىرگۈزۈش ئېغىزىنى ئىشلىتىڭ) |
| سىگنال كىرگۈزۈش | 8 |
| چىقىرىش قۇۋۋىتى | 1 (12V/100mA) |
سانلىق مەلۇمات جەدۋىلى 904M-S3.pdf





