| Teknik Detaylar | |
| İletişim | Zigbee 3.0, Bluetooth Sig Mesh, Wi-Fi 2.4GHz |
| ZigBee İletişim Mesafesi | ≤100m (Açık alan) |
| Güç Kaynağı | Mikro USB DC5V |
| Çalışma Akımı | < 1A |
| Adaptör | 110V~240VAC, 5V/1A DC |
| Çalışma Gerilimi | 1,8V ~ 3,3V |
| Çalışma Sıcaklığı | -10℃ - +55℃ |
| Çalışma Nem Oranı | %10 - %90 RH (Yoğuşmasız) |
| Durum Göstergesi | 2 LED (Wi-Fi + Zigbee / Bluetooth) |
| Çalıştırma Düğmesi | 1 düğme (sıfırlama) |
| Boyut | 60 x 60 x 15 mm |
Veri Sayfası 904M-S3.pdf









