| Teknik Detaylar | |
| İletişim | Standart Zigbee 3.0 |
| ZigBee İletişim Mesafesi | ≤70m (Açık alan) |
| Çalışma Gerilimi | DC5V 1A (Adaptör Güç Kaynağı) |
| İnternete bağlanmak | RJ45 Ethernet |
| Adaptör | 110V~240VAC, 5V/1A DC |
| Çalışma Sıcaklığı | -10℃ - +55℃ |
| Çalışma Nem Oranı | Maksimum %95 bağıl nem (yoğuşmasız) |
| Durum Göstergesi | 2 LED (Durum / LAN) |
| Çalıştırma Düğmesi | 1 Düğme (Sıfırlama) |
| Boyut | 89 x 89 x 23,5 mm |
Veri Sayfası 904M-S3.pdf










